Moje značka WODOO

Ráda bych Vám představila mojí značku WODOO, která je postavená na 100% české kvalitě a výrobě přímo od nejlepších lidí z ČR.

Kde nakupovat?

Tuto značku potkáte ve svatebních salonek, obchodech a také u vizážistek, fotografů a dalších kteří semnou spolupracuji.

Jinak je to samozřejmě můj eshop www.wodoo.cz, kde vidíte novinky a čerstvě navžené a vyrobené věci jako první.

 

Asi se ptáte, proč byste měli tuto značku kupovat, když toho je všude tolik a co vůbec ta panenka znamená?

Přečtěte si tento text a bude Vám vše jasné 🙂

 

 

Kdo jsem?

Jsem fotografka a s vámi klienty prožívám ty nejkrásnější chvíle ve vašem životě, jako je svatba, narození dítěte, těhotenství. Jsou chvíle na které se nezapomíná. Jsem moc ráda, že to mohu prožívat s vámi.:)

Jsou i chvíle, kdy chodíte za mnou i z té opačné stránky. Mými klienty jsou hlavně ženy ale i muži, kteří si v životě úplně nevěří, hroutí se jim manželství a nebo zůstali s dětmi úplně sami.

 

Tuto značku jsem vytvořila pro nás vsechny, proč?

Pořád se ženeme za něčím a nestačí nám málo. Ano, doba je uspěchaná. Chceme lepší auto, nový byt, novou ženu. Nejste v tom sami i já to dělám. Důvod, proč vám to sem píšu je, abyste se někdy na malou chvilku zastavili a uvědomili si, co je opravdu důležité. Zastavte se a vzpomeňte si na nějakou hezkou vzpomínku, jako jsem to udělala já.

 

Značka Wodoo má ve znaku panenku, proč zrovna panenka?

Dala jsem si jeden den volno, zajela za rodinou a oprášila staré fotky z dětství. Celá moje rodina byla u toho a vše komentovala:). Bylo to něco úžasného. Nejen proto, že jsem si vzpomněla na lidi, kteří s námi již nejsou, ale také jsem si uvědomila, že se za něčím ženu a přitom zapomínám na věci, které jsou důležité.

Na jedné z fotek jsem objevila panenku, kterou jsem milovala. Asi to znáte, každý z nás měl v dětství svou oblíbenou hračku. I já jednu takovou měla. Byla to hadrová panenka s mašličkou a jelikož jsem v té době neuměla pořádně mluvit, říkala jsem ji Wodú. Brala jsem jí všude a nemohla jsem bez ní ani usnout. Proto jsem si ji nechala přenést na náramek, aby mi ji stále připomínala. Tento symbol mi vlastně přeje štěstí a je to takový můj talisman.

Nechala jsem ji vyrobit i pro vás, aby i vám připomínala, že na vše v životě nejsme sami. Vše se dá zvládnout, stačí, když si vzpomenete na své blízké a lidi, kteří vás mají rádi.

 

Proč si koupit šperky WODOO?

  • Panenka je vyrobená a navržena pouze pro značku WODOO a nikde jinde ji nekoupíte.
  • Výrobky vytvářím s těmi nejlepšími lidmi z České republiky.
  • Je to ruční práce a pár šikovných lidí je pro vás vyrábí.
  • Výrobky jsou proslulé vysokou kvalitou a originálním designem.
  • Jsou inspirovány originálními návrhy známých šperků.
  • Šperky jsou kryté stříbrem přes galvanizační proces a krystaly Crystal Bohemia, které jsou známé po celé České Republice.
  • Používáme profesionální technologii na ochranu nátěrů proti oděru stříbra zvanou ELEKROFOREZA.
  • Podpoříte tak český trh, jelikož výrobky jsou vyrobeny v České republice.
  • Zabaleno s láskou do dárkové krabičky, abyste mohli udělat radost i svým blízkým.

 

Kdo za tím stojí?

Ani já nejsem sama a mám okolo sebe úžasné lidi. Ať už ty, kteří pro mě vyrábějí výrobky, tak mé klienty a lidi s kterými spolupracuji.

Můžete je všechny tady poznat, skrz mé fotky, které jsem pro vás připravila.

Budu se snažit dát tu kreativitu do vašich výrobků, jako vkládám do svých fotek.

Tento eshop je jiný v tom, že si ho postavíte vy samy a budete jeho součástí.

Přeji vám v životě hodně štěstí a věřím, že vám panenka přinese tolik radosti jako mě.

 

PS: Vše si fotím samozřejmě sama, takže pokud se někomu práce líbí a máte také eshop či firmu, klidně se nebojte mě oslovit, produktové fotografie také fotím.

Pro všechny, kdo se objednají ke mě na focení, mám samozřejmě výrazné slevy na mé věci:)